T.C. TİCARET BAKANLIĞI’NDAN PLAST EURASİA İSTANBUL 2020 KATILIMCILARINA DESTEK!

TÜYAP ve PAGEV işbirliği ile Plast Eurasia İstanbul fuarı, bu yıl 2 - 5 Aralık'ta 30.kez sektör profesyonellerini bir araya getirecek. Plastik makine ve ham madde sektöründeki lider firmalar ile 50.000'nin üzerinde profesyonel ziyaretçi, Avrasya'nın her yıl düzenlenen en büyük plastik endüstrisi fuarında yeniden bir araya gelecek!

KORONA VİRÜS BİLGİLENDİRMESİ

Tüyap Fuarcılık Grubu’nun 2020 yılı için planladığı tüm fuarlar öngörüldüğü tarihlerde gerçekleştirilecektir. Belirtmek isteriz ki katılımcılarımızın, ziyaretçilerimizin, çalışanlarımızın ve tüm iş ortaklarımızın sağlığı her zaman önceliğimizdir.Bu sebeple Çin anakarasındaki Hubei eyaletinde, Wuhan şehrinde görülen koronavirüs salgını hakkındaki gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Dünya Sağlık Örgütü (WHO)  ve T.C. Sağlık Bakanlığı’nın tüm yönlendirmelerine uyuyoruz.

PLAST EURASIA ISTANBUL 2019 FUARI'NA REKOR ZİYARETÇİ!

TÜYAP tarafından PAGEV (Türk Plastik Sanayicileri Araştırma, Geliştirme ve Eğitim Vakfı) iş birliği ile düzenlenen Plast Eurasia İstanbul 2019, 29.Uluslararası İstanbul Plastik Endüstrisi Fuarı, 40 ülkeden 1.085 firma ve firma temsilciliği ve 106 ülkeden 52.361 sektör profesyonelini 4 – 7 Aralık tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi Büyükçekmece, İstanbul’da bir araya getirdi.

PLASTİK SEKTÖRÜNÜN ORTAK BULUŞMA NOKTASI PLASTEURASIA İSTANBUL 2019 KAPILARINI AÇTI!

TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş tarafından PAGEV (Türk Plastik Sanayicileri Araştırma, Geliştirme ve Eğitim Vakfı) iş birliği ile 4 Aralık Çarşamba günü kapılarını açan, her yıl düzenlenen fuarlar arasında dünyanın ikinci Avrasya’nın ise en büyük ihtisas fuarı olan PLASTEURASIA İSTANBUL 2019 29.Uluslararası İstanbul Plastik Endüstrisi Fuarı 40 ülkeden 1085 firma ve firma temsilciliğini sektör profesyonelleriyle buluşturuyor!

 

TÜRK HAVA YOLLARI, PLASTİK AVRASYA İSTANBUL 2019 FUARI’NIN RESMİ HAVA YOLU OLDU!

Türk Hava Yolları Plastik Avrasya İstanbul 2019 Fuarı’nın Resmi Hava Yolu olarak Turkish Conventions kapsamında belirli rezervasyon sınıflarında indirimli ücretler sunmaktadır. 

AVRASYA’NIN LİDER PLASTİK ENDÜSTRİSİ FUARI PLAST EURASIA İSTANBUL 29. BULUŞMASINA HAZIRLANIYOR

Avrupa'da her yıl düzenlenen en büyük plastik endüstrisi fuarı olan Plast Eurasia İstanbul, 45 ülkeden 1.100 nitelikli katılımcı firmayı ve 105 ülkeden yaklaşık 60.000 profesyonel ziyaretçiyi TÜYAP ve PAGEV  (Türk Plastik Sanayicileri Araştırma, Geliştirme ve Eğitim Vakfı) iş birliğiyle bir araya getirmeye hazırlanıyor. 29. kez kapılarını açacak olan fuar 4 - 7 Aralık 2019 tarihinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi, Büyükçekmece, İstanbul’da düzenlenecek.

K 2019 FUARI’NDAYIZ!

Plastik sektörünün Avrasya’daki en büyük buluşması Plast Eurasia İstanbul Fuarının Proje Ekibi, 16 - 23 Ekim 2019 tarihleri arasında Düsseldorf’ta gerçekleştirilecek olan K 2019 Fuarı’nda olacak. B2B görüşmeler için randevu alın!
Stand No: Kuzey Girişi 1 / -05A

AJANDANIZA KAYDEDİN: 4 - 7 ARALIK 2019

Avrupa’da her yıl düzenlenen en büyük plastik endüstrisi fuarı olan Plast Eurasia İstanbul; Uluslararası İstanbul Plastik Endüstrisi Fuarı Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından PAGEV (Türk Plastik Sanayicileri Araştırma, Geliştirme ve Eğitim Vakfı) iş birliği ile Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi Büyükçekmece, İstanbul’da düzenlenmektedir.